PRAWO

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości

Działające w całym kraju AIP są bardzo ciekawą propozycją dla wszystkich osób, myślących o założeniu własnej działalności gospodarczej. Zanim jednak zdecydują się oni na prowadzenie firmy i ponoszenie z tego tytułu wszelkich konsekwencji – w szczególności związanych z opłacaniem wysokich składek ubezpieczeniowych, mogą w miarę bezpiecznie rozwinąć swój biznes, działając w ramach Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości.

Pozwalają one uzyskać wsparcie księgowe i prawne, w każdym zakresie prowadzonej działalności. Działając w AIP, płaci się wyłącznie niewygórowaną miesięczną opłatę członkowską, nie musząc martwić się o składki zdrowotne, społeczne i usługi księgowe. AIP funkcjonują we wszystkich dużych miastach w kraju i do tej pory pozwoliły wyjść na szerokie wody tysiącom obecnych przedsiębiorców.

Zamierzając skorzystać z usług Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości, warto jednak pamiętać o ważnej rzeczy – współpracując z klientami, faktury są wystawiane właśnie przez AIP, a nie twoją firmę – która notabene, nie została jeszcze zarejestrowana.